Кишеньковий ніж Spyderco Military 2 Black Blade Serrated (C36GSBK2)
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
США
Призначення
Матеріал клинка
Марка сталі
CPM S30V
Загальна довжина, мм
241 мм
Довжина леза, мм
  • 102 мм
Товщина леза
  • 3.6 мм
Покриття клинка
DLC
Твердість леза, HRC
61 HRC
Довжина рукояті
  • 139 мм
Матеріал рукояті
G-10
Тип замка
Compression Lock
Тип ріжучої кромки
Конструкція осьового гвинта
Шайба
Відкривання ножа
  • Підпальцевий отвір
Кишенькова кліпса
Чотирьохпозиційна
Ножни/чохол
Немає
Колір
Чорний
Вага, г
125 г
Комплектація
Ніж (1)
Гарантія
12 місяців
Специфікація упаковки
Довжина в упаковці
17 см
Ширина в упаковці
6 см
Висота в упаковці
2.5 см
Вага в упаковці
  • 0.15 кг
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
1095
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм