Ніж для самооборони Cold Steel Ti-Lite 6" Kris Blade (CS-26SXK6S)
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
США
Матеріал клинка
Марка сталі
AUS10A
Загальна довжина, мм
330 мм
Довжина леза, мм
  • 152
Товщина леза
  • 4 мм
Покриття клинка
Satin
Твердість леза, HRC
58-60 HRC
Довжина рукояті
  • 178 мм
Матеріал рукояті
Zy-Ex
Профіль клинка
Kriss Blade
Тип замка
Spring Leaf Lock
Тип ріжучої кромки
Конструкція осьового гвинта
Шайба
Відкривання ножа
  • Фліппер ,
  • Шпенек
Кишенькова кліпса
Так
Ножни/чохол
Немає
Колір
Коричневий
Дизайнер
  • Lynn Thompson
Вага, г
198
Гарантія
12 місяців
Специфікація упаковки
Довжина в упаковці
19.2 см
Ширина в упаковці
3.8 см
Висота в упаковці
3 см
Вага в упаковці
  • 0.211 кг
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм