Ніж для самооборони Spyderco MicroJimbo Sprint Run Brown (C264GPBN15V)
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
США
Гарантія*
12 місяців
Матеріал клинка
Марка сталі
CPM 15V
Загальна довжина, мм
158 мм
Довжина леза, мм
  • 62
Товщина леза
  • 3.7 мм
Покриття клинка
SW (Stonewash)
Твердість леза, HRC
64-65 HRC
Довжина рукояті
  • 96 мм
Матеріал рукояті
G-10
Профіль клинка
Wharncliffe
Тип замка
Compression Lock
Тип ріжучої кромки
Гладке лезо
Конструкція осьового гвинта
Шайба
Відкривання ножа
  • Підпальцевий отвір
Кишенькова кліпса
Двохпозиційна
Ножни/чохол
Немає
Колір
Коричневий
Дизайнер
  • Shawn Houston
Вага, г
82 г
Комплектація
Ніж (1)
Специфікація упаковки
Довжина в упаковці
17 см
Ширина в упаковці
6 см
Висота в упаковці
3 см
Вага в упаковці
  • 0.12 кг
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
1095
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм