Ніж Spyderco Stretch 2 (C90FP2K390)
38009
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
США
Призначення
Марка сталі
K390
Загальна довжина, мм
207 мм
Довжина леза, мм
  • 87
Товщина леза
  • 3 мм
Покриття клинка
Satin
Матеріал рукояті
FRN (Fiberglass Reinforced Nylon)
Тип замка
Тип ріжучої кромки
Гладке лезо
Ножни/чохол
Немає
Колір
Синій
Упаковка
Коробка
Вага, г
105
Додаткова інформація
  • 4-х позиційна кліпса
Гарантія
3 місяці
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм