Кишеньковий ніж Spyderco Military 2 Black Blade Camo (C36GPCMOBK2)
Camo
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
США
Призначення
Матеріал клинка
Марка сталі
CPM S30V
Загальна довжина, мм
241 мм
Довжина леза, мм
  • 102
Товщина леза
  • 3.6 мм
Покриття клинка
DLC (Diamond Like Carbon)
Твердість леза, HRC
61 HRC
Матеріал рукояті
G-10
Тип замка
Compression Lock
Тип ріжучої кромки
Гладке лезо
Конструкція осьового гвинта
Шайба
Відкривання ножа
  • Підпальцевий отвір
Кишенькова кліпса
Чотирьохпозиційна
Колір
Camo
Вага, г
125
Гарантія
12 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
1095
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм