Мультитул Partner HH072014110OR
20262
Помаранчевий
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Марка сталі
3Cr13
Загальна довжина, мм
110 мм
Довжина леза, мм
  • 80 мм
Твердість леза, HRC
54-56 HRC
Матеріал рукояті
Пластик
Тип замка
Liner Lock
Тип ріжучої кромки
Гладке лезо
Кількість інструментів
11
Колір
Помаранчевий
Упаковка
Коробка
Вага, г
245
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
Країна виробник товару
США
США
Країна реєстрації бренду
Мультитулы
Тип
Повнорозмірні
Повнорозмірні
Призначення
EDC
EDC
Інструменти в комплекті
Відкривачка для пляшок, Ніж
Загальна довжина
158.7 мм
152 мм
177 мм
177 мм
149 мм
Довжина в складеному стані, мм
100 мм
97 мм
115 мм
115 мм
87 мм
Матеріал інструменту
Нержавіюча сталь 420HC
Нержавіюча сталь 420HC
Нержавіюча сталь
Матеріал рукоятки
Нержавіюча сталь
Абразивостійкий карбід вольфраму (Tungsten DLC)
Кількість інструментів
18 шт.
15 шт.
21 шт.
21 шт.
18 шт.
2 шт.
Колір
Silver
Сталь/Срібло
Чорний
Сталь/Срібло
Stainless Steel
Вага
241 г
198 г
354 г
354 г
119 г
37 г
Особливості
Компактний тул з великим набором найнеобхідніших інструментів.
Додаткова інформація
Отвори в рукоятці зменшують вагу інструмента
Комплектація
Мультитул (1), чохол (1), коробка (1)
Мультитул (1), чохол (1)
Гарантія
25 років
25 років
12 місяців
Ширина у складеному стані, мм
32 мм
43.0 мм
43 мм
20 мм
Довжина основного інструменту, мм
66 мм
78.7 мм
78.7 мм
66 мм
Загальна товщина
23 мм
23 мм
7 мм