Ніж тактичний Civivi Varius C22009D-1
70023
Black
Важлива інформація
Ножі з клинком завдовжки до 90 мм або завтовшки до 2,6 мм не належать до холодної зброї згідно з «Методикою криміналістичного дослідження холодної зброї та конструктивно схожих із нею виробів».
Доставка
Оплата
Готівкою, банківською картою, в кредит/розстрочку, за безготівковим розрахунком для юр. осіб
Детальніше
  • Список варіантів товару
  • Усе про товар
  • Характеристики
  • Відгуки
Бренд
Країна виробник товару
Країна реєстрації бренду
Китай
Призначення
Матеріал клинка
Марка сталі
D2
Загальна довжина, мм
200 мм
Довжина леза, мм
  • 95.2
Товщина леза
  • 3 мм
Твердість леза, HRC
58-60 HRC
Матеріал рукояті
G-10
Тип ріжучої кромки
Гладке лезо
Ножни/чохол
Пластикові ножни з кріпленням
Колір
Black
Вага, г
72.4
Комплектація
Нож, ножны из кадекса, фирменная салфетка, инструкция, коробка, 2 типа накладки, 4 крепежа
Гарантія
12 місяців
Відгуки не знайдені
Часто порівнювані товари
GTIN
Бренд
Країна виробник товару
Австрія
Австрія
ножі
Тип
Нескладні
Нескладні
Призначення
Бойові
Бойові
Тренувальні
Марка сталі
Гума
Загальна довжина, мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
290 мм
295 мм